cihatdagli on Sunday December 27th, 2020

Medianight Antalya Fashion Tv’den Canlı Yayınlanacak

Türkiye’nin önde gelen mekanlarında düzenlenen ve 4.sü İzmir`de gerçekleştirilen Medianight`ın son durağı Antalya olarak belirlendi. Ülkenin önde gelen mekanlarında medya sanat ve iş dünyasından seçkin konuklarını buluşturmaya devam edecek olan medianight`ın Antalya ayağı 14 Ağustos 2006 tarihinde Akdeniz Bölgesinin en gözde mekanı Ally Club’de gerçekleştiriliyor.

Türkiye`nin başarılı iş adamlarından Nevzat Bektaş ile Organizatör Murat Aksu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Medianight’a Antalya’nın önde gelen iş adamlarının yanı sıra İstanbul’dan da 200 seçkin konuk katılacak.

Yıldızlar Buluşması
İstanbul’dan Antalya’ya özel bir uçağın kaldırılacacağı ve ortalama 3000 Kişinin sabahın ilk ışıklarına kadar eğleneceği Medianight`ın Dj`liğini Tuğba Özay yaparken geceye Ebru Destan, Metin Arolat, Doğa Bekleriz, Ayçin Karayılan, Tuğba Altıntop, Akif Çalgın, Yeliz Öney, Metehan Ceylan, Seren Muyan, Ece Gürsel, Esra Eron, Elif Ece Uzun, Meral Kaplan, Eda Özerkan, Simge Tertemiz, Burcu Ersan, Şenay Akay, Alexandra Fomina, Lyuba Tokoğlu ve Zeynep Konan`ın yanı sıra çok sayıda medya mensubu katılacak.

İş Dünyası Medianight`ta buluşacak.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası`nın Medianight konukları için geceden hemen önce ATSO Lokalinde vereceği özel bir kokteyl ile başlayacak olan Medianight`a Antalya`nın önde gelen iş adamları derneklerinin protokol üyelerinin yanısıra D`One Card`ın 400 seçkin üyeside davet edilecek.

Canlı Yayın
Gece Dünyanın en seçkin moda kanalı Fashion Tv ile Ibiza Paris zürih ve İstanbul olmak üzere dünya çapında gece hayatının ritmini tutan Tilllate tarafından canlı olarak yayınlanacak.

Gece saat 20:00`da başlayacak ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek. Gecede ayrıca çeşitli dj ve dans performanslarıda gerçekleştirilecek.

Özel Servisler
En son İzmir’in gözde mekanı Rain Club`de düzenlenen ve 2500 kişilik çok özel bir davetli topluluğunun katıldığı Medianight`ın Antalya ayağında “alkollü araç kullanmak istemeyen konuklar için özel servisler kaldırılacak.

Medianight Antalya İdealnet Telekom, Atlas Jet ve Divan Antalya Talya Otel destekleriyle gerçekleştirilecek.